Розвідка України розкрила фейки РФ про вибори у країні

Розвідка України розкрила фейки РФ про вибори у країні

Російська влада планує інформаційно-психологічну операцію проти України, спрямовану на підрив легітимності президента Володимира Зеленського та інших вищих представників країни серед “союзників” та “партнерів” РФ. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

– У ході нової, значної гібридної операції проти військово-політичного керівництва України противник може активно використовувати тему президентських виборів. За даними ГУР, у середині грудня в Москві пройшло засідання Інституту країн СНД, повністю підконтрольного адміністрації російського лідера Володимира Путіна та фінансованої з бюджету агресивної держави. На зустрічі було вирішено розпочати нову інформаційну кампанію, – йдеться у повідомленні.

За уточненням ГУР, кремлівські “експерти” на засіданні дійшли висновку, що українське командування перейшло на позиційну оборону з метою зірвати передбачуване настання Росії у зимово-весняний період 2024 року. Вони рішуче зміцнюють оборонні лінії, посилюють систему протиповітряної оборони, збільшують запаси боєприпасів та формують боєздатний резерв.

Як наголосили у ГУР, на думку московських стратегів, такий сценарій виключить можливість подальшого військового захоплення України. Кремлівські аналітики наполягають на недопущенні припинення бойових дій, збереженні для України доступу до Чорного моря та уникненні “прозахідного режиму” у Києві.

6 листопада президент України Володимир Зеленський заявив, що вибори в Україні не на часі.

Джерело

Новини Рівного