Карта бойових дій Deep State

Повна масштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого за рішенням президента РФ Володимира Путіна.

Агресія розпочалася з нападу на аеродроми, військові склади в Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та анексованим Кримом.

Ми пропонуємо вам доступ до карти бойових подій в Україні від команди Deep State, яка приблизно відтворює ситуацію в різних містах України.

Онлайн-карта бойових дій в Україні: поточна ситуація на фронті

Звертаємо вашу увагу! Ця карта призначена лише для інформаційних цілей і забороняється використовувати її для планування маршрутів евакуації, оскільки вона може містити неточності та поновлюється із затримкою.

На карті позначено такі області

  • Сині ділянки – територія, визволена від окупантів.
  • Зелені ділянки – територія, яка була звільнена наприкінці березня і на початку квітня.
  • Сірі ділянки – територія, стосовно якої потрібно отримати додаткові дані.
  • Червоні ділянки – територія, що зараз перебуває під контролем окупантів.
  • Чорний колір – територія Криму та ОРДЛО.
  • Рожевий колір – територія Придністров’я.

На карті Deep State також можна знайти інформацію про підрозділи противника, його штаби, аеродроми, що використовуються ним, флот і напрямки атаки.

Ми настійно закликаємо вас не використовувати цю карту для планування безпечних маршрутів. Будь ласка, користуйтеся зеленими коридорами, рекомендованими владою.

Команда DeepStateUA

Команда DeepStateUA складається з численних ентузіастів, які працюють у різних напрямках:

  • Одна група займається перевіркою достовірності новин і публікує їх в телеграм-каналі.
  • Друга група проводить розвідку за відкритими джерелами та визначає геолокацію на основі фото і відео, щоб покращити точність карти.
  • Третя група волонтерів шукає можливості для придбання дронів за доступними цінами.
  • Четверта група веде YouTube-канал.

Цільова група присвячує багато часу аналізу українських і російських ЗМІ, а також телеграм-каналів, щоб надати повну картину про ситуацію на фронті з обох сторін.

Ми отримуємо значну підтримку від патреонів DeepState, чий внесок допомагає забезпечити технічну підтримку сайту. Позитивні відгуки і застосування карти експертами в галузі оборони мотивують нас розвивати проект. На сьогоднішній день карта регулярно оновлюється, і всі бажаючі можуть ознайомитися з інформацією про території, які були визволені ЗСУ в різних областях, а також з загальною обстановкою на фронті.

Новини Рівного