ЗМІ: Друга за тиждень атака на Ленінградську область була спецоперацією СБУ

ЗМІ: Друга за тиждень атака на Ленінградську область була спецоперацією СБУ

Фото: t.me/drozdenko_au_lo

Друга за тиждень атака безпілотників на Ленінградську область була спеціальною операцією Служби безпеки України. Про це повідомив “Інтерфакс-Україна” з посиланням на джерела агентства.

– “Нафтовий термінал “Усть-Луга Ойл” у Ленінградській області – важливий об’єкт для ворога. Там переробляють пальне, яке, зокрема, поставляється і для військ Росії. Успішна атака на такий термінал завдає не тільки економічних збитків ворогу, позбавляючи окупантів можливості заробляти кошти на ведення війни в Україні, а й значно ускладнює логістику палива для військових РФ, – розповіло джерело агентства.

У ніч на 21 січня дрони атакували морський термінал компанії «Новатек», розташований у порту Усть-Луга в Кінгісепському районі Ленінградської області, в Лузькій губі Фінської затоки Балтійського моря поблизу селища Усть-Луга. Внаслідок атаки почалася масштабна пожежа, росіяни були змушені евакуювати співробітників.

Вперше українські безпілотники атакували Ленінградську область у ніч проти 18 січня. Українські ЗМІ повідомили, що це була спецоперація ГУР із залученням сучасних українських засобів, а метою удару був “Петербурзький нафтовий термінал” – найбільший російський термінал з перевалки нафтопродуктів у Балтійському регіоні. Безпілотник, який вночі 18 січня атакував Ленінградську область, був українського виробництва та пролетів 1250 кілометрів, заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін на полях форуму у Давосі.
Джерело

Новини Рівного