У школах окупованого Севастополя оголосили вихідний через проблеми з водою

У школах окупованого Севастополя оголосили вихідний через проблеми з водою

Фото: t.me/sevvodokanal

В окупованому Севастополі понеділок, 22 січня, оголосили вихідним днем ​​у навчальних закладах через проблеми з водою. Про це повідомив так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв у своєму Telegram-каналі.

– У школах, коледжах та установах додаткової освіти (у тому числі у спортивних секціях) завтра оголошено вихідний. При цьому для тих батьків, кому нема з ким залишити дітей, будуть у школах організовані чергові групи. Дитячі садки та лікарні продовжують роботу у штатному режимі, – написав він у неділю.

У кількох районах вода останні три дні подається за графіком, а за деякими адресами так і не надходила. Зокрема, вода за графіком подається у Гагарінському, Ленінському, Нахімівському та Балаклавському районах.

Окупаційна влада Севастополя пояснює проблеми з водою рясними опадами й різким потеплінням, через що сталося критичне насичення водою низовин і ґрунтів поблизу річок і гідротехнічних споруд ставків. Через це потрібно більше часу на фільтрацію води.

Наприкінці листопада окупований Крим накрила негода, яку в ЗМІ назвали “штормом століття”. Півмільйона абонентів тимчасово залишилися без світла. Окупаційна влада також оголошувала вихідний. У Севастополі через шторм затопило акваріум-музей, загинуло 800 морських тварин, а на монументі Примирення вітер здув червоноармійця.
Джерело

Новини Рівного