Україна визначила пріоритети на наступні тижні. Зеленський: Особливий напрям – Євросоюз

Україна визначила пріоритети на наступні тижні. Зеленський: Особливий напрям – Євросоюз

Володимир Зеленський (Фото: ОП)

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна вже визначила пріоритети на наступні тижні. У відеозверненні він наголосив, що особливий напрям — це Європейський Союз і відносини з найближчими сусідами.

Президент наголосив, що зараз Україна чітко бачить завдання: щодо пакетів, які посилять позиції на фронті також щодо політичної взаємодії з партнерами, і щодо того, що потрібно для фінансової стійкості України.

За його словами, особливий напрям – це Євросоюз та відносини з найближчими сусідами.  Зеленський зазначив, що зараз готуються нові комунікація та перемовини.

“Я вдячний усім, хто так само вірить зараз, що російський терор має програти, як і торік, і у 2022 році”, — підкреслив глава держави.

Читайте також: Британія закликала збільшити допомогу. Шаппс: ЄС має переконатися, що Україна може захищатись

Президент наголосив, що все, посилює Україну та захищає українців – додає міцності кожному в Європі та у світі, хто цінує міжнародне право.

“Все, що послаблює РФ і повертає війну додому, в Росію – додає стабільності міжнародним відносинам, рятує світ від іще більших криз”, – зауважив він.

Також Зеленський заявив, що Росія повинна відчути й запам’ятати назавжди, що найбільше від агресії втрачає саме агресор. 

  • 12 січня Зеленський та прем’єр Британії Сунак підписали двосторонню угоду про безпеку. LIGA.net публікувала повний текст.
  • Україна та Канада укладуть договір про “запевнення безпеки”, повідомила 15 січня посол Цмоц.
  • 16 січня французький лідер Макрон анонсував візит до Києва, підписання угоди про гарантії безпеки, а також надання Україні ще 40 далекобійних ракет SCALP.
  • 21 січня президент Литви Науседа та його польський колега Дуда висловили сподівання щодо організації зустрічі у межах Люблінського трикутника із президентом Зеленським у найближчому майбутньому.

Джерело

Новини Рівного