ЗМІ: Нафтовий термінал у Ленінградській області припинив роботу після атаки СБУ

ЗМІ: Нафтовий термінал у Ленінградській області припинив роботу після атаки СБУ

Фото: t.me/drozdenko_au_lo

Росія змушена перекидати ще більше установок ППО з фронту на захист тилу після атаки на нафтовий термінал “Усть-Луга Ойл” у Ленінградській області. Про це повідомив РБК-Україна з посиланням на джерела. Також після атаки безпілотників усі танкери, які були біля термінала, відійшли далеко у море. Їх завантаження зірвано.

– Ця атака СБУ завдала не тільки значних матеріальних, але й іміджевих збитків рф. Хвалена російська ППО продемострувала свою дірявість, – заявило джерело.

Bloomberg також написав, що завод компанії “Новатек” з переробки газового конденсату в Усть-Лузі після атаки безпілотників припинив усі технологічні операції.

Нафтовий термінал “Усть-Луга Ойл” – це один із найновіших та найважливіших в РФ. Він працює на експорт, але постачає також паливо і для російських військ.

У ніч проти 21 січня в районі термінала компанії “Новатек” у морському порту Усть-Луга Ленінградської області стався вибух. У терміналі почалася пожежа, з підприємства евакуювали близько 150 людей. За інформацією джерел низки українських ЗМІ, атака безпілотників у селищі Усть-Луга у Ленінградській області є спецоперацією СБУ.
Джерело

Новини Рівного