Чому для отримання мікрокредиту в онлайн режимі варто скористатися послугами онлайн-сервісу Moneyveo

В житті досить часто стаються випадки, коли вкрай необхідно позичити відносно невелику суму коштів для, наприклад, придбання «гарячої» путівки, ремонту автомобіля чи оплати вартості лікувальних послуг. Звертатися за позичкою до найближчих друзів або родичів – не завжди доречно, звернення до найближчого відділення банку не завжди гарантує позитивний результат та вимагає багато документів і поручителів. Саме тому, найоптимальнішим варіантом для швидкого отримання позики є звернення до онлайн-сервісу кредитування Moneyveo, де впродовж кількох хвилин можна отримати кредит онлайн на суму від 500 до 27 000 гривень терміном від одного дня до 65 днів (у випадку першого звернення за кредитом позичальник може отримати позику під 0,01% відсотка за кожен день користування позикою).

Процедура отримання онлайн кредиту від Moneyveo

Процес отримання онлайн кредиту від сервісу кредитування Moneyveo є максимально простим і інтуїтивно зрозумілим для всіх категорій позичальників. Після відкриття сайту moneyveo.ua потенційному позичальнику на головній сторінці онлайн-сервісу потрібно вказати суму позики та термін користування грошима. Для отримання кредиту позичальнику необхідно заповнити заявку, вказавши:

  • дані паспорту (серія, номер, дата видачі) та ідентифікаційного податкового номеру (ІПН);
  • номер активної (діючої) банківської карти, на яку буде перерахована сума позики;
  • номер мобільного телефону, на який будуть поступати СМС-повідомлення для підтвердження розрахункових операцій.

Отримати онлайн кредит від манівеo може кожен громадянин України, якому на момент звернення в онлайн-сервіс виповнилося 18 років. Заявки від потенційних позичальників приймаються в режимі 24/7, включно з вихідними та святковими днями, опрацювання заявки відбувається впродовж 8 хвилин, у випадку, якщо позичальник звернувся за кредитом вперше і не більше двох хвилин – якщо звернення за позикою є повторним (неодноразовим). Погодження онлайн позики відбувається тільки за трьома документами – паспортом, ІПН та банківською карткою, онлайн-сервіс не вимагає жодних інших документів, на кшталт довідки про заробіток чи особистих даних поручителя.

Чому позичальники віддають перевагу онлайн-сервісу кредитування

Сервіс онлайн-кредитування став першою фінансовою установою в Україні, де можна було отримати мікрокредит в онлайн режимі – без фізичної присутності позичальника в офісі кредитної установи. Для того, щоб отримати кредит позичальнику знадобиться мати гарантований доступ до мережі Інтернет та активну банківську карту, з непростроченим терміном дії.

Онлайн-сервіс не цікавиться кредитною історією позичальника, а обробку поданої ним заявки здійснює спеціальна комп’ютерна програма, що виключає вплив людського фактору на погодження чи непогодження видачі кредиту. Всі умови отримання та погашення кредиту фіксуються в договорі, будь-яких скритих комісій чи не передбачених в договорі платежів позичальник не сплачує.

Новини Рівного