Світлодіодна підсвітка оселі

Гнучка світлодіодна стрічка — засіб, який дозволяє втілити в життя навіть складні схеми освітлення приміщень. Завдяки особливостям, кріпити її можна навіть у важкодоступних місцях, на нерівних поверхнях.

Підсвічування лед стрічкою стелі в приміщенні

Дехто із споживачів обходить такий елемент освітлення стороною, оскільки вважає його вартість надмірно високою. Але якщо врахувати всі плюси продукції (створення в приміщеннях унікальної атмосфери, тривала експлуатація), вона того варта.

Дуже цікаво і дорого виглядають натяжні стелі. Щоб посилити їхню красу, дизайнери рекомендують створити світлодіодну підсвітку. Оскільки діоди практично не виділяють тепло, турбуватися про псування вінілової плівки не доведеться.

Як правило, лед стрічка монтується по периметру стелі. Використовуються для цього переважно джерела білого та жовтого світла. За бажанням, наповнити приміщення можна й яскравими кольорами веселки.

Гнучка світлодіодна стрічка

Переваги лед стрічок, які приваблюють покупців

У простих на вигляд виробів є багато переваг:

 • При порівнянні з лампами розжарювання, складно не помітити, що вироби споживають значно менше електроенергії.
 • Світлодіоди в режимі без зупинки можна використовувати досить довго, до ста тисяч годин.
 • Засоби освітлення безпечні для людини, стійкі до вібрацій, ударів та інших можливих пошкоджень.
 • Світлодіодна стрічка на стелю допомагає внести в будь-яке приміщення родзинку, сприяє створенню в ньому необхідної атмосфери.
 • При регулярній зміні напруги деякі джерела штучного освітлення світять більш тьмяно або взагалі перестають світити. Кристали, у свою чергу, продовжують виконувати покладене на них завдання.
 • Світлодіодна підсвітка практично не виділяє тепло. Завдяки такій особливості нею можна підсвічувати конструкції, зібрані із легкозаймистих матеріалів. Монтаж можливий навіть в нішах з обмеженою вентиляцією.
 • Через відсутність ультрафіолетового випромінювання, засоби не цікаві для комах.

Поради фахівців щодо вибору лед стрічки

Засоби освітлення у вигляді діодної нитки використовуються для оформлення приміщень різних типів, незалежно від їхнього призначення, стилю. Вироби однаково добре вписуються в інтер’єри:

 • віталень;
 • передпокоїв;
 • спалень;
 • кухонь.

Купуючи світлодіодну стрічку в Україні в офлайн магазині або через інтернет, звертати увагу потрібно на певні критерії. Наприклад, варто знати, що надто яскраве світло недоречне у спальнях. Отже для таких приміщень не потрібно купувати потужні вироби. В інакшому випадку повноцінно відпочивати не вийде.

Найкращий варіант перед відходом до сну — приглушене світло. Якщо хтось не може заснути без читання книг, перегляду журналів, варто встановити на тумбі  настільний світильник або закріпити на стіні бра з потужнішими лампами.

Діодна стрічка є хорошим варіантом для оформлення кухонної робочої зони. Її кріплять всередині або зовні ніші, у нижній частині навісних шаф, які нависають над столом, тумбами.

Якщо квартира, дім невеликі, вітальня часто використовується додатково у якості робочого кабінету, спальні. Отже освітлення світлодіодною стрічкою повинно враховувати такі особливості. Окрім стелі, її монтують на стінах, у нішах, навколо панно, картин.

Під час проведення ремонту у дитячій кімнаті, особливо важливо подбати про гарне її освітлення. Це важливо для формування зору і розвитку малюка в цілому. Особливо світло повинно бути в місці, де дитина грається, читає, малює, вчить уроки. А в зоні відпочинку, навпаки, світло повинно бути менш яскравим.

Новини Рівного