Чотири визначні причини купити холодильник Bosch в Україні

Німецький концерн Bosch добре знаний в Україні та світі. Компанія пропонує величезну кількість різноманітних послуг, а також випускає побутову техніку найвищого ґатунку. Основна перевага будь-якої продукції, що вироблена у Німеччині – висока якість та орієнтованість на кінцевого покупця. Відповідно, якщо ви купуєте холодильник Bosch, представлений за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/holodilniki/brand-bosch/ в інтернет-магазині офіційного дилера в Україні, на власному прикладі переконаєтесь у правильності зробленого вибору.

Холодильники Bosch бездоганно підтримують встановлену температуру

По-перше, тут зручні та зрозумілі регулятори температури. А певні моделі холодильників Бош підтримують керування через смартфон. Власнику достатньо встановити бажаний температурний рівень у морозилці, основній холодильній камері чи в зонах свіжості для зберігання овочів та фруктів.

Що б ви надалі не робили, холодильник буде підтримувати вказану температуру: часто закриваєте та відчиняєте дверцята, довго тримаєте їх відчиненими чи фасуєте закуски прямо в холодильнику. Відразу після зачинення дверей інверторний компресор вмикається й нагнітає потрібну температуру. Це гарантія тривалого зберігання продуктів. Крім того, після досягнення встановленої позначки компресор переходить на більш ощадливий режим роботи, завдяки чому витрачається менше електроенергії.

Підтримка встановленого рівня вологості в висувних шухлядах

Майже всі моделі холодильників Bosch, які можна купити в Україні, мають систему No Frost, завдяки котрій волога виводиться назовні й не накопичується ожеледиця на стінках. Це значна перевага, адже господині не доводиться регулярно розморожувати холодильник.

Проте сухе повітря не дуже добре для тривалого зберігання овочів та фруктів. Рішенням цієї проблеми є шухляди з можливістю дотримання оптимального рівня вологості. Овочі, які лежать тут, отримують достатньо вологого повітря, довше залишаються свіжими та хрусткими. Наявність таких зон свіжості – ще одна причина купити холодильник Бош в інтернет-магазині авторизованого дилера.

Чудовий дизайн та надійна гарантія від виробника

Який холодильник ви бажали б купити до своєї нової оселі:

  • невеликий для молодої сім’ї;
  • класичний форм-фактор з нижнім чи верхнім розташуванням морозильної камери;
  • місткий холодильник Side-by-Side для приватного будинку;
  • елегантний багатодверний холодильник типу French Door.

В каталозі Bosch можна знайти модель на будь-який смак та під різні побажання. Сам же виробник дає тривалу гарантію не лише на весь прилад, але й на окремі його компоненти, що дозволить довго насолоджуватися тихою та безперебійною роботою вашої кухонної техніки від Bosch.

Смарт функції для простого та зручного керування

Достатньо встановити фірмовий додаток Home Connect від Bosch, який дозволяє керувати вашою технікою без зайвих проблем. Розумна програма сповістить користувача, який забув закрити двері. Ви маєте змогу дистанційно перевірити температурні налаштування та змінити їх. Додаток збирає дані про стан холодильника та справність його компонентів. З його допомогою можна також проводити діагностику.

Крім того, в додатку міститься величезна кількість різноманітних рецептів. Вибираючи ту чи іншу страву, ви можете відразу подивитися список інгредієнтів, та купити ті продукти, яких наразі немає у холодильнику. Це дуже зручно. Також ваш холодильник можна повністю інтегрувати в систему “розумного” будинку.

Новини Рівного