Купити стайлер для укладання волосся: все, що потрібно знати про вибір

Індустрія краси та моди не стоїть на місці. Ми спостерігаємо за постійним розвитком технологій, які допомагають жінкам мати ще яскравіший та чарівніший вигляд. Але піклування про красу та догляд – це не лише витрати часу, але й фінанси, які мають здатність швидко закінчуватися. На щастя, з таким пристроєм як стайлер для волосся ви можете отримати майже професійний ефект, при чому у домашніх умовах. потрібно лише правильно вибрати стайлер для волосся.

Де купувати стайлери: чому в інтернеті

Наразі існує багато відомих брендів, що займаються виробництвом інноваційних пристроїв для догляду за волоссям. Якщо на перше місце ставите не лише красу та оригінальні зачіски, слід звернути увагу на стайлери від таких брендів:

 • Dyson;
 • Babyliss;
 • Philips;
 • Rowenta;
 • Shark;
 • Revlon та інших.

Продукцію цих та багатьох інших брендів ви зможете купити за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/uhod-za-volosami/tip_staylery/, в інтернет-магазині, що є офіційним дилером виробників стайлерів для волосся в Україні.

Дехто спитає: а чому саме інтернет-магазин? Річ у тім, що в звичайних магазинах або на ринках дуже багато підробної контрафактної продукції. Вона не лише поступається у контексті якості. Її використання може виявитися шкідливим для вашого волосся, в результаті чого воно втрачає природний блиск та свою натуральну силу.

Характеристики стайлерів: на що дивитися під час пошуків

Окрім, власне, бренду, необхідно звернути увагу й на наступні моменти:

Тип

За типом виділяють наступні різновиди:

 • плойки;
 • машинки для завивки волосся;
 • фени-щітки;
 • власне стайлери та мультистайлери;
 • електричні бігуді.

Вибір за типом залежить від побажань покупця та потреб. Наприклад, мультистайлери та стайлери в їхньому звичайному форматі дозволяють моделювати зачіски в домашніх умовах, надавати їм обсягу чи отримувати ідеально прямі пасма. Для одночасного укладання та сушіння використовують фени-щітки.

Потужність

Під час моделювання зачіски дуже важливою є можливість швидкої зміни температури. Для цього потрібні більш потужні стайлери, що можуть швидко нагріватися та остигати. Але окрему увагу треба звернути на функцію регулювання температури, адже тривала дія тепла є шкідливою для волосся та призводить до їх послаблення.

Покриття пластин

Недорогі стайлери зазвичай мають металеві пластини. Вони є найшкідливішими, оскільки сильно нагріваються та довго остигають. Ідеальними варіантами є кераміка, тефлон або турмалін, які забезпечують рівномірне та кероване нагрівання в широкому температурному діапазоні. До того ж після їхнього використання ваша зачіска не лише має привабливий вигляд, але й отримує природний блиск.

Кількість насадок

Щоб мати можливість експериментувати в домашніх умовах, варто купувати стайлери з великою кількістю додаткових насадок. Вони значно розширюють можливості пристрою, його можна використовувати з різними типами волосся – густе, ослаблене, фарбоване, довге, коротке, пряме чи звивисте.

Ціна стайлера для моделювання зачісок напряму залежить від бренду, типу, кількості насадок та функціоналу. Найдорожчі стайлери Дайсон коштують понад 20 тисяч гривень. Є й більш доступні варіанти, які також отримали багато схвальних відгуків від покупців.

Новини Рівного