Особливості ремонту стартера автомобіля

Стартер – компактного розміру електродвигун, що запускає обертання колінчатого валу ДВС. Це один з найважливіших вузлів авто, без якого машина просто не рушить з місця. Він не надто часто виходить з ладу, але якщо автомобіль має солідний пробіг, можуть трапитися будь-які несподіванки. Проте за ремонт стартерів сьогодні візьметься не кожний сервіс – адже значно простіше просто встановити новий вузол замість зламаного. Проте, досить часто усунення несправності стартера є економічно доцільним та дозволяє повернути авто в робочий стан.

Основні види несправностей у стартері

Зазвичай, мова йде про несправності комбінованого характеру, за яких некоректна робота електричної схеми вузла зумовлена тими чи іншими механічним пошкодженнями та зношуванням деталей. Ось декілька найпоширеніших причин відмови або некоректної роботи стартеру:

  • пошкодження електричних контактів внаслідок окислення або корозії;
  • зношування щіток, що забезпечують контакт між колектором та якорем, що призводить до зниження потужності та перешкоджає запуску двигуна;
  • пошкодження в бендиксі – муфті, призначеній для розриву контакту між маховиком ДВС та стартером;
  • зношення підшипників – проявляється в підвищеному рівні шуму та вібрації під час спроби запустити двигун;
  • наявність корозії та різного роду забруднень – також створюють значні перешкоди для роботи вузла.

Етапи ремонту стартерів

Якщо стартер перестав працювати, двигун не запуститься. Проте, досвідчені водії обов’язково звертаються до сервісу за умови нестабільності роботи стартера або появи нехарактерних звуків під час його роботи. Ремонт стартерів в сервісі «Genstar» складається з таких етапів:

  • візуальний огляд стану стартера та окремих його елементів;
  • діагностика агрегату за допомогою стендового обладнання;
  • розбір вузла та виявлення дефектів його окремих елементів;
  • ремонт або заміна всіх пошкоджених складових пристрою;
  • збір та перевірка роботи відремонтованого стартера.

Здійснення якісного ремонту дозволяє повністю відновити функціональність транспортного засобу.

Реставрація турбін в Genstar

Водії, що полюбляють швидкість та драйв, зазвичай надають перевагу моделям авто, які оснащені турбокомпресором, що дозволяє використовувати енергію вихлопних газів для підвищення потужності двигуна, не вдаючись до збільшення робочого обсягу циліндрів. Як і стартер, турбіни вважаються найменш проблемними деталями, що не мають тенденції до виходу з ладу.

Проте, важливо взяти до уваги, що агресивний стиль водіння, як і недостатньо якісне та своєчасне обслуговування можуть стати причинами проблем в турбокомпресорі. Про такі несправності свідчить підвищений шум та свист, що можна почути під час роботи мотора на високих обертах, падінні потужності двигуна, а також – вмикання індикатора Check Engine.

Чи варто ремонтувати пошкоджені турбіни? Відповідь на це запитання залежить від характеру пошкоджень в турбіні. Проте, досить часто реставрація турбіни ціна якої значно нижча за придбання та встановлення нової деталі, є оптимальним та доцільним вирішенням проблеми. В будь-якому разі варто звернутися до сервісу «Genstar», адже саме тут ви можете розраховувати на якісну діагностику та отримати весь комплекс послуг з ремонту та відновлення турбін авто.

У відгуках вдячні клієнти відзначають високу якість виконання ремонту та обслуговування авто, доступні ціни на всі види послуг та сумлінне ставлення персоналу до своїх обов’язків.

Новини Рівного