“Укрзалізниця” оновила правила продажу квитків на популярні поїзди: лишилось кілька днів

“Укрзалізниця” переводить в онлайн продаж квитків на популярні міжнародні рейси до Австрії та Угорщини. Придбати квитки можна буде через застосунок компанії, а для прямого поїзда Київ – Відень знадобиться верифікація акаунту через Дію.Підпис.

Про це повідомили у самій “Укрзалізниці”. Там зазначили:

  • продаж квитків до Австрії та Угорщини в онлайн-режимі стартує з 18 березня;
  • на першому етапі онлайн-квитки будуть доступні у сполученні Україна – Австрія та назад;
  • на другому етапі стануть доступні онлайн також квитки у сполученні Україна – Угорщина на потяги, які прямують до Австрії транзитом через Угорщину.

Йдеться, зазначається, про поїзд Київ – Будапешт – Відень. А також Чоп – Будапешт – Відень.

При цьому квитки на ще низку поїздів, наголошується, “з’являться у застосунку трохи пізніше”. Йдеться про:

  • Мукачево – Дебрецен;
  • Мукачево – Будапешт;
  • Чоп – Захонь.

“Після реалізації цього проєкту ще більше наших міжнародних рейсів стануть доступними онлайн і пасажирам більше не доведеться їхати до кас, щоб купити квиток та спланувати свою подорож. Також, як продемонстрував досвід на маршруті Київ — Варшава, це досить потужний запобіжник від перекупів”, – зазначили в компанії.

Продаж квитків через каси зупинять

Водночас, наголошується, для приготування до продажу квитків онлайн “Укрзалізниця” тимчасово призупинить реалізацію через каси квитків на прямий поїзд Київ – Відень – Київ. Призупинення продажів стартує вже 12 березня і триватиме до відкриття онлайн-продажів.

Не продаватимуть через каси квитки на дати відправлення, починаючи з 18 березня. “Тобто 18 березня продаж квитків відновиться на повну глибину продажів (20 діб) вже в онлайніі”, – пояснили в компанії.

При цьому, наголошується, тимчасове обмеження не зачепить поїзд Чоп – Відень – Чоп. “Станом на зараз, квитки на поїзд доступні фактично на всі дати”, – зазначили в Укрзалізниці.

“Укрзалізниця” оновила правила купівлі квитків на потяги

Тим часом “Укрзалізниця” запускає послугу моніторингу квитків з можливістю автовикупу на потяги внутрішнього сполучення. Спочатку вона працюватиме в режимі бета-тестування. Суть нововведення полягає в тому, що коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі отримуватимуть відповідні пуш-повідомлення у застосунку.

Як розповіли в самій компанії, якщо активовано функцію автовикупу, то надходитиме повідомлення, що квитки вже куплені.”У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення”, – розповіли в “Укрзалізниці”.

Для користувачів відповідної програми, авторизованої через Дія.Підпис, у режимі тестування доступний моніторинг двох типів. Зокрема:

  • на поїзди, квитки на які вже перебувають у продажу – з можливістю відстежувати наявність конкретних місць;
  • на напрями – з можливістю відстежувати появу у продажу поїздів між вибраними містами.

При цьому там наголосили: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів. Якщо моніторинг буде скасовано або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на карту автоматично.

“При використанні тестового застосунку будуть зніматись реальні кошти, а квитки, придбані в режимі тестування, будуть дійсними для поїздок – тож радимо не створювати безлічі моніторингів з автовикупом, якщо ви не плануєте бути пасажиром одночасно десятків рейсів”, – попередили в компанії.

Тестовий додаток доступний як користувачам iOS, так і Android. Завантажити його можна за посиланнями:

  • для iOS;
  • для Android.

Як повідомляв OBOZ.UA, водночас, в Україні можуть здорожчати квитки на міжнародні залізничні рейси. Втім, остаточного рішення поки що немає – адже тут не все залежить від “Укрзалізниці”.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело

Новини Рівного