Зеленський повідомив про “нові важливі перемовини з європейськими сусідами”


Фото: Сайт президента

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні повідомив про нові важливі перемовини з європейськими країнами.

Він зазначив, що за один цей день окупанти обстріляли понад сто міст, містечок, наших українських сіл у дев’яти областях: від Чернігівщини й Сумщини до Миколаївщини та Кіровоградської області. 

“Особливо жорстокі російські удари − по Донеччині. На жаль, є поранені, є загиблі. Мої співчуття всім, хто втратив рідних і близьких”, − сказав він.

Підписуйтесь на наш Google News

Президент додав, що Росія повинна відчути й запам’ятати назавжди, що найбільше від агресії втрачає сам агресор. “Я вдячний кожному, хто наближає відповідальність Росії всіма способами – і воєнними, і санкційними, і юридичними, і політичними”, − підкреслив українській лідер.

“І ми вже визначили наші, українські пріоритети на наступні тижні. Чітко бачимо завдання – і щодо пакетів, які посилять наші позиції на фронті, і щодо політичної взаємодії з партнерами, і щодо того, що потрібно для фінансової стійкості України”, − додав Зеленський. 

За його словами, особливий напрям – це Євросоюз і відносини з найближчими сусідами. “Ми готуємо більше взаємодії та нову комунікацію, нові важливі перемовини”, − заявив він.

  • Європейський союз пропонує реформувати Фонд військової допомоги Україні на 5 мільярдів доларів. Зовнішньополітичне відомство блоку представило країнам-членам пропозицію з оновлення ФВД, оскільки ЄС переходить від надсилання зброї з актуальних запасів до закупівлі нових.
  • Bloomberg написав, що ЄС розпочав обговорення нового пакету антиросійських санкцій, який хочуть затвердити до 24 лютого − другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Новини Рівного