с вашего последнего визита выставлено 237004 новых лотов
поиск в категории:  Все категории
 • Все категории
 • Антиквариат и Коллекционирование
 • Ноутбуки, ПК и планшеты
 • Телефоны и Смартфоны
 • Электроника и Техника
 • Мода красота
 • Детский мир
 • Дом досуг
 • Спорт, Здоровье
 • Авто, мото
 • Все остальное
 • Пользователь
 • Завершенные лоты
? =Копейка - поиск точной формы подробнее о поиске
Пользователь
проверенный пользователь
123
зарегистрирован: 11.02.2017 13:04
последняя активность: 07.12.2021 00:10
98.4 % положительные отзывы
125 из 127 отзывов

Страница "Обо мне"

Пукупець протягом 3 діб після мого повідомлення(реквізити отримаєте автоматично після виграшу, які можна переглянути в розділі "Мои покупки" - "Сообщение покупателю:") зобов"язаний викупити лот і за недотримання цих правил можливо буде виставлено негативний відгук і покупця можливо буде занесено в чорний список - робіть ставки обдумано.

 

Оплата і доставка!

1) Самовивіз в місті Києві(житловий масив Виноградар). Оплата готівкою.

2) НОВА ПОШТА. Оплата за лот безготіковим розрахунком і після цього здійснюється відправка, а оплата за доставку при отриманні.  Можлива і оплата при отриманні доставка(лише в окремих випадках) або так званий накладений платіж, але в цьому випадку все одно здійснюється предоплата в розмірі 100-300 грн.(в залежності від лоту), як стахування на той випадок, якщо ви відмовитесь від покупки і я попаду на подвійну доставку. Термін доставки до 3 робочих днів.

3) УКРПОШТА(крім системних блоків і моніторів). Оплата за лот виключно безготіковим розрахунком і після цього здійснюється відправка, а оплата за доставку при отриманні. Можлива і оплата при отриманні так званий накладений платіж, але в цьому випадку все одно здійснюється предоплата в розмірі 50-200 грн.(в залежності від лоту), як стахування на той випадок, якщо ви відмовитесь від покупки і я попаду на подвійну доставку. Термін доставки до 6 робочих днів.

4) JUSTIN(крім системних блоків і моніторів). Оплата за лот виключно безготіковим розрахунком і після цього здійснюється відправка, а оплата за доставку при отриманні. Можлива і оплата при отриманні так званий накладений платіж, але в цьому випадку все одно здійснюється предоплата в розмірі 100-300 грн.(в залежності від лоту), як стахування на той випадок, якщо ви відмовитесь від покупки і я попаду на подвійну доставку. Термін доставки до 3 робочих днів.

При відправці службами доставки пакування моє(за можливості), що в свою чергу вам, дорогі мої клієнти, це дозволить збрегти гроші. Всі лоти страхуться(в залежності від вартості) або на повну вартість, або на мінімальну встановлену перевізниками(200 грн. - Нова пошта; 100 грн. - Укрпошта; 200 грн. - JUSTIN).

ЛОТИ КОМБІНУЮ(якщо це можливо), тобто за доставку при купівлі декількох лотів платите лише раз.

 

Гарантія!

Якщо вказано, що "гарантия от продавца", то це 3(три) доби від часу отримання(якщо не вказано інше). Гарантійні зобов"язання надаються виключно на робочий товар у випадку несправності(якщо не вказано інше). В інших випадках гарантія не надається. У випадку будь-яких рекламацій(повернень) оплата доставок здійснється за рахунок покупця. В випадку виникнення гарантійного випадку у покупця є 3(три) доби на відправку(повернення) товару, після повідомлення про проблему.

Якщо були виявлені сліди механічного впливу на товар(пайка, прогрів, механічні пошкодження і т.д.), або товар розбирався(знімались радіатори, розбирався корпус, зірвані пломби і т.д.), або виконані підключення товару до пристроїв(процесорів, блоків живлення і т.д.) не відповідним дозволеним виробником, гарантійні зобов"язування не надаються.

Заміна або повернення коштів за товар, в залежності від ситуації, виконується виключно після отримання і перевірки проблемного товару назад.

Повернення коштів за товар виконується на протязі 7(семи) діб.

 

Дякую за увагу!