Переваги холодильників Beko RCNA 406E35 ZXB

Велика побутова техніка стала невід’ємною частиною комфортного життя сучасних людей. Для тих, хто хоче придбати холодильник з системою Full No Frost, зручним керуванням та іншими опціями, гарний варіант — Beko RCNA 406E35 ZXB. Це двокамерна модель із класичним вертикальним компонованням. Увагу відразу привертає приємний сріблястий колір корпусу та сенсорна панель управління.

Зручність користування

Beko RCNA 406E35 ZXB — представник середнього цінового сегмента з функціями більш дорогих моделей. Температурні режими тут можна налаштовувати окремо в кожній камері без відкривання дверей за допомогою декількох натискань пальцем. Таким чином, легко робити різні налаштування, в тому числі блокування сенсора для захисту від дітей.
Прилад має практичну світлодіодну підсвітку. Дверці відкриваються на 90 градусів незалежно від способу розташування агрегату. Також до переліку переваг, які має холодильник Beko RCNA406E35ZXB, відноситься економічність. Енерговтрати за рік будуть у межах 282 кВ*год, бо його клас відповідає показнику А++. З системою Full No Frost користувачам не потрібно вручну розморожувати ані морозилку, ані холодильну камеру — все відбувається автоматично.

Конструкційні особливості

Холодильники Beko RCNA 406E35 ZXB підходять для середніх або великих родин. Їх місткість складає 362 л. Загальний показник розподіляється по двох камерах. Вміст охолоджувальної камери 223 л. Але це без врахування зони свіжості. Нульова камера розрахована на 30 л. Зона свіжості призначена для зберігання:

  1. м’яса;
  2. молочних продуктів;
  3. риби тощо.

У холодильній камері чотири відкритих відділення, які надають вільний доступ до потрібного провіанту. Відстань між полицями можна регулювати згідно з власними потребами користувача. Крім основних відділень, тут є кошик для фруктів та овочів. На дверцятах встановлена підвісна полиця для пляшок.
Морозильна камера розрахована на місткість 109 л. Вона обладнана трьома боксами, що висуваються. За добу можна заморозити до 6 кг продуктів. Автономне збереження температури сягає 33 годин. Якщо дверці залишаються довгий час відкритими (нещільно закритими), спрацьовує система сигналізації. Про це повідомляє спеціальний звуковий індикатор. Деякі модифікації також мають світлову сигналізацію, яка вмикається при правильному положенні закритих дверей.
Ще одна з корисних опцій холодильника Beko RCNA 406E35 ZXB — наявність режиму відпустки. Ця функція передбачена на випадок довгої відсутності користувачів, коли продуктів залишається обмаль і працювати на повну потужність агрегату не треба. У режимі відпустки холодильник підтримує температуру в межах 12 градусів. Завдяки цьому не виникає ризик появи плісняви чи неприємних запахів, економляться витрати на електроенергію.

Новини Рівного