Особливості та переваги фільтрів Honeywell

Водопровідні магістралі, свердловини та криниці з неукріпленим дном мають здатність забруднюватися, що призводить до зниження якості питної води та скорочує термін служби побутової техніки. Виходом із ситуації є очищення за допомогою пристроїв бренда Honeywell, призначених для грубої та тонкої фільтрації. Окремі моделі укомплектовані редуктором, який знижує тиск у трубах. Водоочищувачі підходять для застосування у квартирах, приватних будинках, офісах.

Особливості фільтрів Honeywell

Компанія спеціалізується на випуску механічних фільтрів. Корпус виготовлений з ударостійких матеріалів, тому витримує перепади тиску в мережі. Додатковий захист забезпечує редуктор тиску. Для очищення від забруднень використовується спеціальна сітка.

Фільтри грубого очищення вловлюють піщані та глиняні домішки, іржу, продукти окиснення заліза розміром від 20 до 100 мкм. Сітка у фільтрах тонкого очищення затримує різні види забруднювачів органічного та неорганічного походження розміром 1–5 мкм. Після фільтрування вода придатна для побутових та господарських потреб, а в регіонах із хорошою екологічною ситуацією — і для пиття. Фільтри можна встановлювати на труби з холодною й гарячою водою.

Переваги очищувачів води Honeywell

Фільтри бренда мають низку переваг. Вони функціональні, компактні, розраховані на довготривалу експлуатацію. Сітчасті моделі вигідні тим, що вони:

  • знижують рівень зношення трубів, змішувачів, форсунок;
  • збільшують термін служби побутових приладів;
  • не потребують спеціальних знань для монтажу.

Водоочищувачі створені з використанням технології самопромивання, що спрощує процес очищення фільтрувальних елементів. Достатньо відкрити кран, встановлений у корпусі пристрою, — й вода почне рухатися у зворотному напрямі, очищуючи сітку.

Фільтри Honeywell забезпечують якісне очищення від механічних та органічних домішок, редуктор захищає крани та змішувачі від високого тиску в трубах. Побутова техніка рідше виходить із ладу, оскільки в неї не потрапляє сміття.

Новини Рівного