Особливості оренди залізничних вагонів на державних аукціонах

На державній платформі ProZorro.Sale можна знайти аукціони абсолютно з різних форм власності. Для українців тут доступний широкий вибір нежилої, жилої нерухомості, комерційних установ, готових бізнесів та земельних ділянок. Однак окремо варто виділити різного роду допоміжні активи. які можуть допомогти налагодити транспортні витрати компаній.

Мова йде про оренду залізничних вагонів. Залізничним транспортом перевозять досить великий відсоток товарів. В більшість з них поміщається приблизно той же об’єм товарів, що і в один грузовий транспорт чи контейнер. Але вагонів можна використати одразу декілька.

Набагато легше проводити такі перевезення при наявності власних вагонів. Для цього їх можна купити у логістичних компаній чи виробників. Проте також є чудовий варіант з орендою залізничних вагонів, що знаходяться в державній власності. І сьогодні такі електронні торги пропонуються кожному українцю. Тому не варто уникати подібних можливостей.

Переваги оренди залізничних вагонів на державних аукціонах

Запропонувати офіційну оренду вагонів на деякий проміжок часу можуть далеко не всі компанії. Тому наявність такої опції від держави дозволяє відкрито діяти логістичним компаніям та експедиторам. Також це можливість збільшити перевезення товарів для компаній різного профілю (паливно-мастильних матеріалів, рідин, зернових та інших).

Подібні аукціони можливо проводити через наявність майна, що виступало в якості застави. Тому кожен аукціон арештованого майна боржників це додаткова опція для отримання доступу до таких активів.

На цих торгах зазвичай можна орендувати вагони за більш низькою вартістю, ніж пропонують приватні компанії. Більше того, срок оренди буде обчислюватись календарним періодом, а не кількістю відвантажень. Це дуже вигідно і дозволить умовному фермерському господарству швидко направити своїм клієнтам за допомогою орендованих вагонів зерно чи інші продукти в осінній період часу.

Також подібні аукціони проходять чесно та чисто. За їх перебігом спостерігають державні контролери та не дозволяють перемогти на аукціоні представнику, котрий надав меншу ціну за оренду ніж була найкраща пропозиція. Лише у випадку обгрунтованої відмови може бути обраний інший переможець. Тому приймати участь в подібних державних торгах дуже вигідно для власників різних сфер бізнесу.

Як стати учасником торгів

Щоб оренда залізничних вагонів через державні аукціони, претенденту потрібно зробити наступні важливі кроки:

  • зареєструватись на ProZorro.Sale;
  • промоніторити аукціони та обрати найбільш цікавий лот;
  • вивчити умови проведення торгів по ньому;
    визначитись з бюджетом до аукціону;
  • внести страховий платіж для участі;
  • дочекатись проведення аукціону;
  • приймати в ньому активну участь та підвищувати вартість щоб перебити пропозицію конкурентів;
  • дочекатись офіційних результатів.

Якщо пропозиція претендента дійсно була найбільш вигідною для держави, то він отримає запрошення до організатора на підписання договору оренди. Після цього вноситься орендний платіж та вагони передаються для користування переможцю аукціону.

Висновки

Для бажаючих купити державну власність немає більш вигідного варіанту ніж участь в аукціонах на ProZorro.Sale. Це унікальна можливість отримати необхідні активи в оренду або купити їх для користування. Вартість буде нижча ніж на ринку, аукціон проходить чесно та прозоро. Тому не варто гаяти час, а треба якомога швидше пройти реєстрацію на даній платформі. Інакше доведеться витрачати дорогоцінний час безпосередньо перед стартом торгів.

Новини Рівного