• Все категории
 • Авто, мото
 • Телефоны, смартфоны
 • Ноутбуки, ПК и планшеты
 • Техника
 • Спорт, Здоровье
 • Мода красота
 • Детский мир
 • Дом досуг
 • Коллекции, раритеты
 • Все остальное
 • Пользователь
 • Завершенные лоты
Все категории
Также искать в описаниях лотов
"Монета Серебро" - поиск фразы
=Копейка - поиск точной формы
Монета -серебро - кроме серебряных
Монета ИЛИ Копейка - варианты

Тонер Samsung ML-1210/1710 SERVICE PACK (10x1kg) ColorWay (TS-1210-SP)

Количество : 10
 • завершен ( 19 Янв Вс, 03:26:36)
 • Местоположение лота: Украина
 • Стоимость доставки оплачивает: покупатель

Качественный тонер для лазерного принтера - залог долгой и надежной работы вашего принтера.
Тонер предназначен для использования в тонерных картриджах для лазерных принтеров; копировальных аппаратов; многофункциональных устройств.
Samsung ML-1210/1710 SERVICE PACK - тонер высокого качества от известного производителя компании ColorWay.
Использование материалов этой фирмы всегда будет сопровождаться высоким качеством сделанных распечаток.
А благодаря отработанному технологическому процессу и отборным высококлассным материалам; картридж; наполненный данным тонером; обеспечит долговечность совместного использования и впечатляющие результаты.
Благодаря тонеру в процессе печати формируется изображение: все электрографические аппараты создают изображения при помощи переноса тонера на заряженный фотобарабан; который и переносит видимое изображение и печатный текст на бумагу или прозрачную плёнку.

Состояние : Новое

Артикул : TS-1210-SP

Гарантия, мес : 0

Модель : Samsung ML-1210/1710 SERVICE PACK (10x1kg)

Расфасовка : 10 кг

Совместимость с моделями : Xerox WC 3045

Страна производства : Китай

стандартное описание:

ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ АУКЦІОНІ !
До уваги ! Для уникнення можливих незручностей ( метод доставки, строки виконання замовлення , об’єм оплати ) перед покупкою ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ЗАПИТ щодо уточнення всіх деталей угоди через форму: «ЗАДАТЬ ВОПРОС ПРОДАВЦУ» ! Слід дочекатися відповіді на всі Ваші запитання – а потім робити покупку . Увага - можлива невелика доплата за упаковку 10-20 грн. (вимога перевізника). Можливість відправки замовлень вартістю менше 50грн. обов'язково потрібно узгоджувати ! 

Ціна вказана за 1 одиницю товару - якщо на фото зображений цілісний набір , коробка , блістер тощо.. це не означає що ціна за все разом.

ЗДІЙСНИВШИ ПОКУПКУ ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ СВОЇ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ КУПИТИ ЛОТ !

Оплата на картку Приват. Увага - при оплаті обов'язкова оплата комісії 1% , що стягується банком за переказ коштів ! Відправка протягом 1-4 робочих днів після оплати вартості лоту і його пересилки та повідомлення всіх даних для відправки лоту. Відправка по післяоплаті здійснюється за попередньою домовленністю і після оплати авансу 10-30%%  від вартості лоту на картку Приват. Відправки лотів "под заказ" здійснюються протягом 1-6 тижнів - слід запитувати !

Покупцям з рейтингом менше 2 або отримали більше 10% негативних та /чи нейтральних відгуків від продавців ОБОВ’ЯЗКОВЕ попереднє підтвердження покупки через форму : «ЗАДАТЬ ВОПРОС ПРОДАВЦУ» , при ігноруванні цієї обов’язкової умови – автоматична відміна ставки і негативний відгук ! Неадекватні , без аргументів пропозиції ціни - будуть ігноруватися з обмеженням доступу до наших лотів ! 
Дякую за розуміння !

Товар оригінальний – офіційно завезений , сертифікований або має санітарний висновок , виробник може вносити незначні конструктивні зміни у пристроях що не впливають на його загальні властивості.

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ДЕШЕВИХ ПІДРОБОК !

Шановні покупці ! Ви можете робити запит додаткових фото і детальних характеристик товару

отредактировано: 23-12-2019 13:28
Тип сделки:

Предоплата

Оплата при получении

Способы оплаты:

По договоренности/другое

Стандартный банковский перевод

Доставка:

Новая почта по городу: 45 грн. по стране: 45 грн.
Комментарий: Ціна доставки від 45 грн. - залежить від ціни , ваги об'єму посилки, Відправка по післяоплаті здійснюється за попередньою домовленністю і після оплати авансу 10-30%% , комбінування лотів по доставці слід запитувати !

просмотры : 1