М’які дивани та їх вибір

Сучасні виробники щороку дивують особливим рішенням для м’яких меблів в інтер’єрі. Будь-який інтер’єр повинен бути функціональним, тому диван стане відправною точкою.

Види та відмінності дизайну м’яких меблів

На сьогоднішній день покупці обирають такі м’які дивани, такого типу та складу, щоб ними можна було зручно та комфортно користуватися. Тому є багато різних моделей диванів, а саме:

  • Прямі. Це класичні варіанти, які будуть стильно виглядати в будь-якому приміщенні,  будь-якого стилю. Покупець може обрати найбільш потрібний виріб за розміром і способом переобладнання.
  • Кутові. Такий тип меблів розміщується саме в кутку кімнати, чому така і назва. У зібраному вигляді на них зручно сидіти, а в розкладеному – широке спальне місце.
  • Модульні. Ця модель відрізняється тим, що ви можете змінювати розташування і зовнішній його вигляд. Окремі блоки легко переміщаються, і людина може при необхідності розосередити їх по кімнаті або розставити уздовж стіни або в кутку у вигляді цілісної композиції.

На що необхідно звертати увагу перед покупкою?

Перш ніж вибрати диван, зверніть увагу на наступні моменти:

  1. Якість виконання. Також не забудьте оглянути основу мебелевого каркаса. Краще, щоб це було дерево, воно довговічне і без проблем витримує великі навантаження. Усі з’єднання повинні бути надійними і міцно закріплюватися, наприклад, за допомогою клею. Шви мають щільно прилягати один до одного без зазорів. Погано закріплений каркас-вірна ознака поганої конструкції. Сидіння дивана не повинно провисати посередині, адже це вказуватиме на відсутність потрібної опори на підставі, що в кінцевому підсумку призведе до поломки. Переконайтеся, що деталі каркаса щільно прилягають один до одного без зазорів. Ніжки і підлокітники повинні бути гладкими, однорідного кольору, без плям. Вони також повинні бути міцно прикріплені до каркаса. Більшість диванів мають знімні сидіння і подушки спинки, а це полегшує прибирання пилососом.
  2. Оббивні матеріали. Вибирайте тканини, які витримують щоденний знос, не протираються і не втрачають колір під впливом ультрафіолетових променів. Малюнок тканини повинен бути ідеально підібраний по швах. Тканина має бути рівним, без розривів і відколів.
  3. Комфорт. У цьому випадку головним фактором є тип наповнювача для спинки і сидіння. Внутрішня основа з пружинами, як у матраца для ліжка, зазвичай покривається простою тканиною і обмотується. Такі подушки дуже міцні і не втрачають форму. Існують також моделі, повністю оснащені наповнювачем з пінополіуретану. При нормальних умовах вони прослужать довгі роки. Щільність пінопласту визначає довговічність полотна. Для того, щоб зміцнити шари, то використовують ватин.
Новини Рівного