Що дорослішою стає дитина, то більш цікаві та складні іграшки їй необхідні. Для спокійної малечі підійде настільна забава, а от активній можна подарувати літаючу. Така іграшкаа не тільки дозволить направити енергію до потрібного русла, а і допоможе набути важливих життєвих навичок.
Як працюють іграшки, що можуть літати
Асортимент забавок викликає приємні враження. Вони різняться за формою, кольором. Виконані з пластику або текстилю, літаючі іграшки працюють за певним принципом. Управління здійснюється завдяки дистанційному пульту, який ловить радіохвилі. Інфрачервоний датчик, вмонтований у нижню частину, дозволяє іграшці летіти вгору чи вниз, долати перешкоди, реагувати на поверхні. Такому пристрою не потрібно батарейок: достатньо вчасно заряджати його через USB-кабель.
Розповсюджені типи літаючих іграшок:
- гвинтокрили — звичайні або з кулею;
- міньйони;
- феї, які літають, реагуючи на рухи рук;
- кулі із підсвіткою;
- літаки;
- роботи.
Яка б іграшка не припала вам до душі, вона допоможе дитині безпечно вивчати навколишній світ, проводити час весело та з користю.
Важливі навички із літаючими іграшками
Кожна іграшка здатна зацікавити дитину, навчити її певних навичок. Вони допомагають розвинути:
- швидкість реакції;
- вміння за потреби збільшувати активність;
- увагу та спритність;
- координацію рухів.
Всі ці вміння можна почати розвивати з трьох-п’яти років. Головне — зацікавити дитину. Якщо вона перемикається на інше, варто спробувати ще раз, але пізніше. Також важливо правильно підібрати забавку, враховуючи вік малечі.
Чому літаючі іграшки є корисними
Гра з літаючим пристроєм — один із варіантів цікавого проведення часу. Із легкістю можна поринути у розвагу, керуючи гелікоптером чи літаком. Самостійно запускаючи турбіни та гвинти, дитина уявлятиме себе справжнім пілотом. Опинившись на достатній висоті, пристрій почне виконувати трюки під керівництвом малечі. Гра добре знімає стресс, адже вона настільки захоплює, що можна забути про поганий настрій.
Де і як бавитися з іграшками
З іграшками на радіокеруванні краще проводити час на вулиці, щоб випадково не зачепити люстру або телевізор. Можна збиратися компанією, де в кожного буде своя забавка. Влаштуйте змагання із цікавими призами, наприклад за крутезний трюк або найвищий політ. Розваги дозволяють не тільки самостійно навчатися, а й знаходити друзів за спільними інтересами. Можна обмінюватися іграшками та створювати нові сюжети. Тож, до навичок варто додати креативність, вміння фантазувати та вигадувати щось цікаве. Використовуйте літаючі пристрої за призначенням і слідкуйте за оновленнями від виробників.