Як розрахувати ціну Автоцивілки

Вартість Автоцивілки наразі регулюється державою. Саме тому базова ставка за полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності буде однаковою в різних компаніях. Проте на фінальну вартість послуг впливає ряд факторів та критеріїв. Для кожного конкретного водія та транспортного засобу ціна Автоцивілки буде відрізнятись. Все тому, що розрахунок відбувається на основі ряду коефіцієнтів, включаючи характеристики ТЗ та обрану суму франшизи. Як і де вигідно купити Автоцивілку, швидко дізнавшись фінальну вартість? Сьогодні поговоримо саме про це, тож читайте далі у нашій статті.

Які коефіцієнти впливають на вартість ОСЦПВ?

Наразі при розрахунку вартості поліса береться до уваги 8 основних коефіцієнтів. Так, ціна обов’язкового страхування залежить від:

  • регіону реєстрації автомобіля;
  • типу транспортного засобу, характеристик двигуна;
  • стажу кермування власника;
  • сфери використання транспортного засобу;
  • стажу безаварійного кермування;
  • наявності пільг у водія;
  • обраного терміну дії страхового поліса;
  • суми франшизи.

Так, наприклад, якщо автівка зареєстрована у великому місті, вартість ОСЦПВ для неї буде вища, ніж для транспортних засобів, які стоять на обліку у маленьких населених пунктах. Поліс Автоцивілка буде дорожчим для машин, що мають великий обсяг двигуна. Чим більше стаж кермування водія і безаварійний досвід, тим вигідніше можна купити страховку.

Багато питань, як правило, виникає до коефіцієнта, пов’язаного з розміром обраної франшизи. Чим більшу суму водій готовий сплатити самостійно у разі настання страхового випадку, тим дешевше буде коштувати поліс. Наразі максимальний розмір франшизи становить 3200 гривень (2% від чинної суми виплат, передбаченої законодавством).

Як швидко порахувати вартість Автоцивілки з усіма коефіцієнтами?

Самостійно здійснити розрахунок вартості поліса доволі складно. Найзручніший та найшвидший спосіб дізнатись ціну — скористатись онлайн калькулятором на сайті «Страхування в Одесі для Вас». Достатньо ввести параметри вашого автомобіля та вказати дані про водія, і сервіс розрахує вартість поліса конкретно для вашого випадку. Одразу на сайті можна купити Автоцивілку на вигідних умовах, оформивши договір онлайн. Не доведеться витрачати час ні на розрахунки, ні на відвідування офісу. Цифровий поліс має таку саму дію, як і звичайна паперова версія.

Новини Рівного