Як підібрати меблі для квартири студії

Повністю або частково відкрита оселя сьогодні дуже популярна, але її теж треба правильно обставляти, щоб вона була максимально затишною. Тож подивимось, як правильно підібрати меблі в квартиру-студію: що та за яким принципом купувати. Декілька дієвих додаткових порад теж дамо — в допомогу практичним господарям.

Плануйте та зонуйте студію

Звісно, купити диван — це святе, але спочатку треба вирішити, де ж саме та як він стоятиме. Тож заздалегідь продумайте наявність перегородок (фіранок, ширм, подіумів, тощо) та місця їх розташування — щоб створити функціональні зони та куточки:

  • для приготування їжі;
  • для навчання або роботи;
  • для сну або відпочинку.

В залежності від планування та зонування простір оселі може бути закритим, повністю або частково відкритим. Але він точно має бути єдиними та зручним для всіх домашніх.

Що підібрати в квартиру-студію

Прогресивні інтернет-магазини, до прикладу, той-таки aklas.ua/ua, пропонують меблі відразу добірками — окремо в кожну функціональну зону. Такий підхід чудово працюватиме й в тому випадку, коли обираєте ви — тож купуйте:

  • Для кухні — тумби з вбудованою побутовою технікою, підвісні шафки, розкладний стіл; якісна витяжка (й взагалі система вентиляції) настільки важлива, що її варто виділити окремо.
  • Для сну та відпочинку — функціональний диван (трансформер, модульний, розкладний), низенький столик (для прийому їжі, читання журналів, сидіння за ноутбуком), тумбу під ТВ та сам телевізор.
  • Для зберігання речей — розсувну або вбудовану шафу-купе, настінний органайзер зі зручною системою полиць.

Зверніть увагу, це необхідний мінімум, і ми не розглядаємо сучасну техніку на кшталт персональних комп’ютерів, музичних центрів або ігрових консолей, яка, якщо чесно, теж потрібна, адже працює на комфорт. Все це теж купуйте, але вже на додачу, якщо дозволяє вільний простір.

Поради з меблювання квартири-студії

Невеличку, але відкриту оселю можна зробити ще більш зручною та затишною за рахунок таких лайфхаків:

  • Встановіть дзеркало на одному з вільних місць (кутків) — воно розширить простір, хоча й тільки візуально.
  • Придбайте та підключіть багато різних освітлювальних приладів та вмикайте їх точково, щоб підкреслювати окремі зони студії.
  • Надавайте перевагу диванам, кріслам та ліжкам з функцією трансформування або розкладання — вони зекономлять корисну площу оселі.
  • Купуйте корпусні меблі з глянцевими поверхнями, адже вони ефектно відбивають світло, чим візуально розширюють простір.

Нехай ваша квартира-студія буде зручна та затишна.

Новини Рівного