Чому букети квітів варто замовляти в службі доставки FLORINA

Букет квітів є універсальним подарунком для будь-якого свята, урочистої події чи просто приємним сюрпризом для коханої людини. Простенький букет з свіжозрізаних квітів чи вишукані елітні композиції однаково довго зберігатимуть природну красу та милуватимуть зір, даруючи приємні спогади. В пошуках букету з свіжозрізаними квітами не варто відправлятися до найближчого квіткового магазину чи кіоску, адже доставка квітів у Києві є достатньо поширеною послугою, яку зокрема можна замовити в службі доставки FLORINA. Оформивши замовлення в службі доставки можна бути впевненому у належному професійному складанні квіткової композиції, яка буде сформована відповідно до побажань замовника та в межах виділеного ним бюджету на придбання квітів.

Чому варто скористатися послугами з доставки живих квітів

Київська служба доставки квітів FLORINA працює в цілодобовому режимі, тому тут можна замовити букет з вишуканих троянд чи квіткову композицію з квітів сезонного цвітіння в будь-який час доби, включно з святковими та вихідними днями. Крім того, служба доставки має фізичну адресу магазину, де можна на власні очі оцінити всі переваги певного букету та обрати найбільш привабливі квіти чи їхню святкову композицію. Серед переваг служби доставки квітів варто відмітити також:

  • наявність власного спеціалізованого автомобільного парку, що дозволяє забезпечити надійну, безпечну та вчасну доставку букетів чи квіткових композицій в будь-який час доби;
  • величезний вибір свіжозрізаних квітів, колекція яких постійно оновлюється та розширюється. За умови отримання завчасного замовлення букети чи квіткові композиції можуть бути дійсно унікальними та задовольнятимуть найвибагливіші смаки клієнтів;
  • наявність тісної співпраці з безпосередніми виробниками – садівниками, які займаються вирощуванням ірисів, троянд та інших квітів на території України. Також служба доставки квітів FLORINA має прямі контакти з іноземними постачальниками, які представляють Кенію, Еквадор, Колумбію та Голландію.

Флористи, які займаються формуванням букетів та квіткових композицій знайомі з усіма сучасними модними трендами та готові виконати будь-яке замовлення з останніх новинок флористики.

Які букети з троянд представлені в колекції служби доставки квітів

В службі доставки квітів можна замовити букет троянд чи квіткові композиції, де троянди відіграють головну роль, з квітів різного кольору, включно з:

  • червоними трояндами, які зазвичай дарують закоханим, чи близьким людям з нагоди важливої дати. Особливою популярністю користуються композиції з 21 троянди, 55 квітів чи навіть 101;
  • квітами білого кольору, які зазвичай дарують коханій дружині з нагоди народження дитини чи нареченій в День весілля.

Для тих, хто не бажає довго роздумувати над вибором кольору троянд, служба доставки квітів FLORINA підготує універсальний та водночас унікальний та неймовірно красивий букет з 51 троянди різних кольорів та відтінків.

Новини Рівного