7 причин купити робот-пилосос Xiaomi

Робот-пилосос — один із найкращих винаходів XXI століття. З його допомогою можна досягти ідеальної чистоти в приміщенні, не докладаючи жодних зусиль. На піку популярності — пилососи Xiaomi, в яких поєднуються гідні можливості та приємна ціна. Нижче розповідаємо, чому варто купити техніку китайського бренду.

Переваги роботів-пилососів Xiaomi

Плюсів чимало, виділимо 7 основних:

  1. Автономність. Роботи комплектуються літій-іонними акумуляторами, які витримують до 2–3 годин роботи на одному заряді. За цей час прилад встигає навести лад на території площею до 150–200 м². Коли запас енергії добігає кінця, апарат самостійно відправляється до док-станції для підзаряджання, а після продовжує прибирання з моменту зупинки.
  2. Технологічність. Попри досить низьку вартість робота-пилососа Сяомі, він справляється з широким діапазоном завдань, від чищення килимових покриттів до миття плитки у ванній кімнаті. Йому під силу видалити плями від пролитого соку, зібрати крихти біля плити, позбутися пилу під ліжком та багато іншого.
  3. Чутливі датчики. Розташовані в роботах сканери збирають інформацію про розміщення предметів у просторі, на основі чого вибирають безпечний маршрут руху з об’їздом перешкод.
  4. Фігурні турбощітки. Вигнуті насадки з щетиною різної висоти ефективно збирають навіть дрібні фракції пилу. Бічні турбощітки ретельно прибирають у важкодоступних місцях (наприклад, біля плінтусів та у дверних отворах). Мийні моделі додатково комплектуються ганчіркою, яка натирає підлогу до блиску.
  5. Зручний інтерфейс та просте управління. Щоб запустити пилосос, достатньо натиснути одну кнопку, тому людська залученість до процесу прибирання зводиться до мінімуму. Роботи Xiaomi сполучаються зі смартфонами та планшетами через фірмовий застосунок Mi Home, завдяки чому можна керувати технікою на відстані.
  6. Наявність фільтрів тонкого очищення. Завдяки інноваційній системі фільтрації НЕРА пилосос не тільки наводить лад на підлогових покриттях, а й очищає повітряні маси від шкідливих домішок, фракцій пилу та патогенних бактерій. Результат — атмосфера чистоти та приємної свіжості.
  7. Низький рівень шуму. Пилососи китайського бренду пересуваються квартирою практично безшумно, тому не відвертають увагу домочадців від їхніх занять. Можна запускати техніку навіть на ніч, не боячись розбудити дітей чи потривожити сон сусідів.

Підіб’ємо підсумки

Робот-пилосос Xiaomi — «розумний» помічник, завдяки якому легко досягти порядку навіть у будинку з тваринами та маленькими дітьми. Попри низьку вартість, китайські прилади нічим не поступаються за якістю та функціональністю дорогим аналогам, ба більше — перевершують їх за багатьма пунктами. Зверніть увагу на техніку Сяомі, якщо ви дбаєте про затишок і чистоту в оселі.

Новини Рівного